Suositulla Altos De La Bahia alueella sijaitseva kahden makuuhuoneen rivitaloasunto.
Molemmissa makuuhuoneissa on parivuoteet. Olohuoneessa oleva laadukas vuodesohva mahdollistaa kahden lisähenkilön tilapäisen yöpymisen.
Olohuoneen yhteydessä on hyvin varusteltu avokeittiö josta on kulku erilliseen kodinhoitotilaan. Asuntoon kuuluu oma aurinkoinen, aidattu patio.
Kylpyhuone on varustettu suihkukaapilla.
Yhteinen uima-allasalue on avoinna ympäri vuoden.
Lähimpään ruokamarkettiin on alle 500 m. Bussi kaupungin keskustaan kulkee lähes nurkalta Paris katua pitkin.
Langaton INTERNET-yhteys sisältyy vuokraan
Asunnon avainten luovutus 25,00 € ( mukautetaan suoraan varaukseen)
Asunnon lopputarkastus 25,00 € ( mukautetaan suoraan varaukseen)
Varausmaksu alle kahden kuukauden varauksessa on 200 €. Kahden kuukauden ja sitä pidemmissä vuokrauksissa varausmaksu on kuukauden vuokraa vastaava summa.
Varausta tehdessänne maksatte 23%:n varausmaksun koko varauksen Varausmaksu muuttuu vuokrauksen alettua vakuudeksi, joka palautetaan vuokralaisen ilmoittamalle tilille kun asunto on tarkastettu ja todettu olevan sopimuksen mukaisessa kunnossa (kahden viikon kuluessa vuokrauksen päättymisestä).
Lisätiedot
- Vieraat: 4
- Koko: 60m²
- Kategoriat: Torrevieja
- Alue: Torrevieja
- Rakennus: Pienkerrostalo (Bungalow)
- Makuuhuonetta: 2
- Sauna: Ei ole
- Uima-allas: Taloyhtio
- Lemmikit: Ei
- Ilmaistointi: Kyllä
- Internet-yhteys: Kyllä
- Vesi: Sisältää
- Sähkö: 0,30 € / kWh
- Loppusiivous: 75 €
- Kohde: 234
- Kylpyhuoneet: 1
- Uuni: Kyllä
- Tiskikone: Kyllä
- Pyykinpesukone: Kyllä
Saatavuus
Hinnat alkaen: 240€ 6 yötä (+asunnonluovutus, siivous ja takuu)
0 arvostelua
Tuotearvioita ei vielä ole.